Naszą siłą jest własna produkcja

Zelmotor to nie tylko podwykonawca i producent silników elektrycznych na zamówienie, ale także samodzielny producent małego AGD. W fabryce Zelmotor produkujemy maszynki do mielenia, krajalnice, miksery, ale w naszej ofercie są także silniki i podzespoły do wielu znanych w polskich urządzeń i sprzętów domowych. Nasz doświadczony zespół specjalistów konstruuje i produkuje silniki do odkurzaczy, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, krajalnic, maszynek do mielenia. Jesteśmy dostawcą komponentów małego AGD w kraju i za granicą. Nasze silniki są sercem wielu urządzeń ułatwiających życie domowe.

Wspieramy polski przemysł, rozwijamy talenty, dajemy miejsca pracy, inwestujemy w polski potencjał. Kupując nasze produkty wspierasz polską gospodarkę. Jesteśmy świadomi naszego potencjału, dbamy o rozwój Podkarpacia i Polski w Europie! 

W rzeszowskiej fabryce mamy własne laboratoria, zaplecze techniczne, inżynieryjne, badawcze, wreszcie produkcyjne i dzięki temu z zelmotorowskich linii produkcyjnych wychodzą sprawdzone, pewne doskonale dopracowane produkty.

Jako doświadczony producent silników elektrycznych i komponentów sprzętu AGD, mamy ogromną wiedzę i kompetencje, co ułatwiło nam decyzję o samodzielnej produkcji urządzeń.
Cały proces produkcji, od najmniejszych elementów do efektu finalnego powstaje w Polsce…

Jestem dumny z potencjału Zelmotoru. To wieloletni producent silników elektrycznych na polskim rynku AGD. Dzisiejsza firma to nie tylko podwykonawca, a polski producent drobnego AGD, mamy własne linie produkcyjne, laboratoria badawcze, zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów, wprowadzamy nowe technologie, innowacyjne rozwiązania. Naszą siłą jest własna produkcja, solidna polska marka.

Józef Oziębło

Prezes zarządu Zelmotor Sp. z o.o.

Myślimy ekologicznie

Sercem urządzeń AGD jest silnik…. budowaliśmy przez lata silniki elektryczne, więc od dawna byliśmy w waszych domach…

Co więcej, dzisiaj te wieloletnie sprzęty AGD możesz naprawić wymieniając po prostu silnik, który Zelmotor produkuje we własnej fabryce. W naszej ofercie są silniki elektryczne do wielu urządzeń AGD. Nie wyrzucaj sprzętów, do wielu możesz kupić nowy silnik i cieszyć się klasycznym mikserem, odkurzaczem  kolejne lata.

Produkcja silników elektrycznych to nasza specjalność.  Znane od lat w Polsce urządzenia  kuchenne i domowe jak miksery, krajalnice, maszynki do mięsa, odkurzacze i sokowirówki mają wbudowane silniki Zelmotoru.

Wymiana silnika daje nowe życie wielu sprzętom domowym, decydując się na kupno nowego silnika dbasz o środowisko! Sprawdź etykietę znamionową, poinformuj nas, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Myśl o środowisku i kolejnych pokoleniach…

Nie wyrzucaj starych sprzętów, naprawiaj! Dbaj o środowisko!

Kariera

Nasz zespół tworzą kompetentni i twórczy ludzie, dla których praca w Zelmotorze to realizacja marzeń i rozwój swoich ambicji.

Praca w dynamicznym zespole, tworzenie, konstruowanie i produkcja dają naszym pracownikom spełnienie i satysfakcję z dobrze wykonywanych obowiązków…

Menu