Made in Poland

Zelmotor sp. z o.o. to nie tylko podwykonawca i producent silników elektrycznych na zamówienie, ale także samodzielny producent małego AGD nowoczesnej marki SMAPP smart APPLIANCES.

Nasz doświadczony zespół specjalistów konstruuje i produkuje silniki do odkurzaczy, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, krajalnic, maszynek do mielenia, a także kosiarek elektrycznych, nożyc do cięcia żywopłotów w ogrodzie. Jesteśmy dostawcą komponentów małego AGD w kraju i za granicą. Nasze silniki są sercem wielu urządzeń ułatwiających życie domowe. Od niedawna Zelmotor sp. z o.o. ma także swoją fabrykę w Puńcowie koło Cieszyna – kontynuujemy polskie tradycje produkcyjne.  

Wspieramy polski przemysł, rozwijamy talenty, dajemy miejsca pracy, inwestujemy w polski potencjał. Kupując nasze produkty wspierasz polską gospodarkę. Jesteśmy świadomi naszego potencjału, dbamy o rozwój Podkarpacia i Polski w Europie! 

W rzeszowskiej fabryce mamy własne laboratoria, zaplecze techniczne, inżynieryjne, badawcze, wreszcie produkcyjne i dzięki temu z linii produkcyjnych wychodzą sprawdzone, pewne doskonale dopracowane produkty. To w 100% polska produkcja. 

Jako doświadczony producent silników elektrycznych i komponentów sprzętu AGD, mamy ogromną wiedzę i kompetencje, co ułatwiło nam decyzję o samodzielnej produkcji urządzeń marki SMAPP smart APPLIANCES.
Cały proces produkcji, od najmniejszych elementów do efektu finalnego powstaje w Polsce…

Jestem dumny z potencjału Zelmotoru. To wieloletni producent silników elektrycznych na polskim rynku AGD. Kilka miesięcy wystarczyło abyśmy przekształcili się w producenta gotowych produktów małego AGD. Mamy własne linie produkcyjne, laboratoria badawcze, zespół inżynierów, wprowadzamy nowe technologie, innowacyjne rozwiązania. Naszą siłą jest własna produkcja, solidna polska marka.

Józef Oziębło

Prezes zarządu Zelmotor Sp. z o.o.

Jozef Ozieblo kwadrat

Myślimy ekologicznie

Sercem urządzeń AGD jest silnik…. budowaliśmy przez lata silniki elektryczne, więc od dawna byliśmy w waszych domach…

Co więcej, dzisiaj te wieloletnie sprzęty AGD możesz naprawić wymieniając po prostu silnik, który Zelmotor produkuje we własnej fabryce. W naszej ofercie są silniki elektryczne do wielu urządzeń AGD. Nie wyrzucaj sprzętów, do wielu możesz kupić nowy silnik i cieszyć się klasycznym mikserem, odkurzaczem  kolejne lata.

Produkcja silników elektrycznych to nasza specjalność.  Znane od lat w Polsce urządzenia  kuchenne i domowe jak miksery, krajalnice, maszynki do mięsa, odkurzacze i sokowirówki mają wbudowane silniki Zelmotoru.

Wymiana silnika daje nowe życie wielu sprzętom domowym, decydując się na kupno nowego silnika dbasz o środowisko! Sprawdź etykietę znamionową, poinformuj nas, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Myśl o środowisku i kolejnych pokoleniach…

Nie wyrzucaj starych sprzętów, naprawiaj! Dbaj o środowisko!

Kariera

Nasz zespół tworzą kompetentni i twórczy ludzie, dla których praca w Zelmotorze to realizacja marzeń i rozwój swoich ambicji.

Praca w dynamicznym zespole, tworzenie, konstruowanie i produkcja dają naszym pracownikom spełnienie i satysfakcję z dobrze wykonywanych obowiązków…