Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

Lokalizacja:

Profil kandydata

Zakres obowiązków :
– wystawianie zamówień zgodnie z procedurami systemowymi;
– negocjacje cenowe;
– kontrola importu i eksportu materiałów, produktów i surowców;
– współpraca z dostawcami współpracującymi z przedsiębiorstwem (krajowymi i zagranicznymi);
– organizacja transportu;
– prowadzenie dokumentacji dotyczącej rozliczeń dostawców;
– stała współpraca z innymi działami firmy, aby wszystkie zachodzące w przedsiębiorstwie procesy przebiegały bez zarzutu.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok;
– znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B1);
– łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność prowadzenia negocjacji;
– samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz terminowość w wykonywaniu zadań;
– umiejętność pracy zespołowej;
– dyspozycyjność;
– praktyczna znajomość programu MS Office.

Mile widziane: znajomość systemu ERP Optima

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia;
– prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie NNW;
– pracę w zgranym zespole, na który zawsze można liczyć.